#1 2010-09-01 16:39:00

 Blach

Straszny Giftgremlin

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 169
Punktów :   

walki gildii

Drodzy,
chcielibyśmy dać Wam możliwość oglądania wojen Gildii, do tego musimy wiedzieć w jakich godzinach zazwyczaj jesteście przy kompie. Potraktujcie to pytanie, tak jakby chodziło o cały tydzień, ale jeśli w weekendy jest wyraźnie inaczej, to napiszcie o tym w poście poniżej.

Chodzi to oczywiście o czas, który spędzanie przed komputerem i możecie oglądać walkę / grać, a nie ciężko pracujecie, ale jesteście przed kompem

Ankieta jest ankietą wielokrotnego wyboru


Omega = ewentualność smutkiem naznaczona.

Ja, fan-lobbysta

Offline

 

#2 2010-09-01 16:59:40

 Sajpel

Zjawa

10127429
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: walki gildii

Zaczął się rok szkolny, więc o trochę wolnego czasu będzie ciężko. Ja wybrałem godzinę wieczorną bo uważam, że w tedy będe miał czas. U mnie jest zazwyczaj, że jeżeli ja nie gram robi to mój brat więc dla mnie godzina nie jest tak bardzo ważna byle by było po godzinie 16(jeżeli mnie przed kompem by nie było na pewno był by mój brat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Może to chaotycznie napisałem, ale mam nadzieje, że czytelnicy się odnajdą w tym zagmatwanym poście


A przede wszystkim cały czas do przodu:)

Offline

 

#3 2010-09-01 18:09:41

Lui

Zjawa

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: walki gildii

pracuje, dodatkowo zaczalem kurs na nową kategorie na prawo jazdy wiec ciezko stwierdzić jak bede miał ułożone jazdy.
Ogólnie siadam po pracy czyli ok 16-17
W weekendy naprawde różnie

Offline

 

#4 2010-09-02 15:27:34

 Śliwken

Rzezimieszek

7366293
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: walki gildii

No ja tez na razie przebywam prawie cały dzień przy komputerze ale od października zaczynam staż i tez raczej przy kompie bede wtedy popołudniami  tak od 16-23. a w weekendy to też różnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freegamesjava.pun.pl www.tenis.pun.pl www.transportpw.pun.pl www.cshajtownia.pun.pl www.24hcommando.pun.pl