#1 2010-10-10 23:32:29

Siero

Ohydny Gremlin

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 4
Punktów :   

Powodzenia i dowidzenia.

W związku z brakiem działań mających na celu zwiększenie liczebności gildii ja i Norbercik zdecydowaliśmy się opuścić szeregi tej wspaniałej grupy ludzi.Jest tutaj wiele zacnych osób którym chcemy życzyć powodzenia w grze jak i w rl'u.Sympatycznie się z Wami grało no ale trzeba iść do przodu.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2010-10-11 08:14:55

 Valdgir

Zabójca Glompfów http://ifotos.pl/img/glompfy_apswaq.png

2289412
Skąd: Karaz-a-Karak
Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 326
Punktów :   

Re: Powodzenia i dowidzenia.

Niestety SAITO podkupiło nam dwóch graczy... I to na dosyć wysokich poziomach.
Ponieważ odniosłem wrażenie, że było to wynikiem mojej odmownej odpowiedzi na ich zaproszenie, nalezy przypuszczać, że ten sposób próbują rozwalić nam Gildię,, aby pozyskać naszych wysokolvlowych graczy.

Oczywiście nikt Was na siłę tutaj nie trzyma, ale zastanówcie się dwa razy zanim do nich przejdziecie. SAITO ma opinię wyzyskiwaczy, i w momencie kiedy pojawiły się lochy będzie z was strasznie doić złoto. Nie mówiąc już o tym, że jeśli pojawi się konieczność płacenia grzybów, to będzie jeszcze gorzej. A gdy znajda kogoś lepszego na Wasze miejsce, bez zastanowienia wywalą Was z Gidii.

I żeby nie było, że nie ostrzegałem.


Lepiej mieć i nie potrzebować, niż nie mieć i nie potrzebować...

http://ifotos.pl/img/sygnaturk_hpspaaq.png

Offline

 

#3 2010-10-11 10:02:55

 Blach

Straszny Giftgremlin

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 169
Punktów :   

Re: Powodzenia i dowidzenia.

Sierro, Norbercik,
dzięki za wspólną grę i wspólne budowanie Borderlandsów. Również życzymy Wam powodzenia w dalszej grze i w realu
pzdr,
Balch


Omega = ewentualność smutkiem naznaczona.

Ja, fan-lobbysta

Offline

 

#4 2010-10-11 10:36:06

 Vivia

Krwiopijca

2933699
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 125
Punktów :   

Re: Powodzenia i dowidzenia.

Siero i Norbercik

Ja również dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas w grze , życzę powodzenia i dalszego rozwoju bo chyba o to Wam chodziło najbardziej Uważam że są większe wartości jak chociażby rozwój postaci , nawet w grze są przyjaźnie , tworzy się jedność w grupie ale wybór należy do Was , jeśli tam będzie Wam lepiej to pozostaje mi tylko jeszcze raz życzyć .......Powodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.risingsun.pun.pl www.gromsosnowica.pun.pl www.csctuchola.pun.pl www.bleachx.pun.pl www.hirshbergiaweerland.pun.pl